Když má člověk v určitém údobí hluboko do kapsy, respektive když už nemá ani korunu, je logické, že mu není ani trochu do zpěvu. Nikomu jistě nemusím dlouze vysvětlovat, proč. Jednoduše proto, že takový jedinec nezapadá do představ o slušném člověku naší doby a někdo takový to nemá ve společnosti ostatních ani trochu snadné. A o tom, že si nejednou nemůže koupit ani to, co potřebuje, už ani nemluvě.
Jenže co když se člověk ve finanční tísni ocitne? Co když se mu nedostává peněz ani na přežívání, natož na plnohodnotný život?
Pak je logické, že se tohoto stigmatu snaží dotyčný zbavit, seč mu síly stačí. A když na to se svými silami nestačí, sází nejednou na pomoc zvanou půjčka.
Je to logické. Půjčit si peníze znamená mít vystaráno. Člověk může zaplatit i to, na co zrovna nemá, a pak už musí jenom zvládnout splácení. Protože ty peníze přece jenom nejsou jeho a jejich vlastník je chce dostat zpět.
Jenže ne každému člověku je vždy a všude přáno. Leckdo si sice někde o půjčku zažádá, jenže výsledkem jeho dlouhého a zevrubného pověřování je nakonec zamítnutí žádosti. Třeba kvůli záznamům v registrech dlužníků, třeba kvůli nízkým příjmům či vysokým dluhům onoho žadatele a podobně.
A když tomuto nepomohou v bance, přijde často vhod nebankovní pomoc. Taková americká hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky CZ totiž nikdy nezklame.
U té stačí, když za ni dá žadatel po dobu splácení do zástavy svoji nemovitost, za niž může dostat až sedmdesát procent její odhadní ceny, jež následně může splácet třeba i tři dlouhá desetiletí. A stane-li se tak, není jediný důvod, proč by mu nemohlo být vyhověno.
Stačí vyplnit formulář na webu poskytovatele, stačí poslat pár snímků nemovitosti e-mailem ke zhodnocení, stačí si krátce počkat na schválení, pak podepsat jasnou a záludnosti neobsahující smlouvu, a peníze jsou na cestě. A zanedlouho o je již může takový uspokojený dlužník používat k tomu, k čemu je potřebuje.
Dobrá nabídka, že?